Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

KEITHY KUUSPU "IHA"

K 24.4.2019 19:30 - R 26.4.2019 21:30
5.50 - 8.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Ma tunnen su tunnet kui olen su sees
Palun. Tule. Oleme natukene, natukene koos
Iha 0-100
Ma tulen.

Eksperimentaalne teekond seksuaaliha tekkimise protsessis.

Keithy Kuuspu on noor tantsukunstnik, kes huvitub kõigest, mis on päris. Oma inspiratsiooni ammutab ta reaalsest elust ning naudib saadud informatsiooni sünteesimist liikumiseks. Eriti huvitavad teda inimeste suhtluses toimuvad protsessid ning reaktsioonid, inimeste mõju üksteisele ning kuidas ja mille pinnalt tekib nii inimestevaheline kui üksikisiku energia. Keithy on Tantspiratsiooni kunstiline juht ning tantsuvõistluse Battlejämm peakorraldaja. Aastal 2017 tõi ta koostöös Kaisa Kattaiga välja enda esimese lavastuse “Palun”, mis pani küsimuse alla ja uuris erinevaid tantsukunsti vorme. „Palunit“ esitati ka Hiiumaa TantsuFestivalil ning Leedu Muusika -ja Teatriakadeemia teatripäevade raames Vilniuses. Aastal 2018 hinnati teda parima filmi auhinnaga Summer Media Studios Leedus, millele ta kirjutas stsenaariumi (koos Kaisa Kattai ning Samuel Koppeliga) ning osales seal ka tantsijana.

Tegemist on Keithy koreograafia eriala bakalaureuse diplomitööga. Lavastus kuulub KorFest 2019 programmi.

NB: Sissepääs etendustele Pühavaimu tänava poolt!

 

I feel your feelings when I’m inside of you
Please. Come. Let’s be together, for a little while
Lust 0-100
I am coming.

Experimental journey on the birth of sexual desire.

Keithy is a young choreographer who is fascinated by everything that is authentic. She gets her inspiration from the reality surrounding her and enjoys synthesizing it into movement. Her special interests are human relationships and how people affect each other. She is interested in those processes which allow the energy between two people to come to life. Keithy is an art director at the Tantspiratsioon studio and the main organizer of Battlejämm. In 2017 she created her first dance performance “Palun” in collaboration with Kaisa Kattai, which was questioning and analyzing different forms of dance. “Palun” was also performed at Hiiumaa DanceFestival and at LMTA Theatre Days in Vilnius. In 2018 she was nominated for the price of best movie in the Summer Media Studio in Lithuania, where she wrote the script (with Kaisa Kattai and Samuel Koppel) and performed as a dancer.

“IHA” is her BA graduation piece from Tallinn University. It is a part of KorFest 2019.

NB! Entrence at Pühavimu 5!

Lavastaja: Keithy Kuuspu
Etendajad: Agnes Ihoma, Alma Nedzelskyte, Amanda Hermiine Künnapas, Dana Lorén Warres, Kristiina Heinmets, Silvia-Kairet Põld
Dramaturgiline tugi: Oksana Tralla, Arolin Raudva
Valguskujundaja: Raul Tõnurist
Lavakunstnik: Fey Piir
Kunstiline abi: Meer Vana
Helikujundaja: Anumai Raska
Tehniline tugi: Jaanus Odras
Juhendaja: Heili Einasto
 
Keel ei ole takistuseks / Language isn't a problem.

Sündmuse koduleht: http://saal.ee

Sündmused