Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CELENTANO - tribüütshow, MAURIZIO SCHWEIZER / ЧЕЛЕНТАНО - трибьют шоу, МАУРИЦИО ШВЕЙЦЕР

N 4.4.2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
10.50 - 50.50
KUUMAD HINNAD KAMPAANIA 20.03-22.03.19
Piletid allahindlusega 50% kehtivast hinnast!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood KUUMHIND1 ja valida hinna tüüp "KUUM HIND"
 
04.04.2019
Tallinn, Vene Kultuurikeskus
CELENTANO - tribüütshow
MAURIZIO SCHWEIZER - MAAILMATUUR


Juba pool sajandit on Adriano Celentano olnud Itaalia estraadi täht, üks edukaimaid ja mõjukaimaid muusikuid Itaalia muusika ajaloos – oma karjääri jooksul on ta välja andnud 41 stuudioalbumit tiraažiga 150 miljonit eksemplari. Paljud muusikud on püüdnud ta esinemismaneeri ja lavakuju kopeerida, kuid kõige paremini on see õnnestunud andekal näitlejal ja muusikul Maurizio Schweizeril, kes on sündinud Adriano Celentanoga samal tänaval, kuulsal Via Gluckil, ja elab praegugi maestro lähedal Como järve ääres.

Maurizio noorus langes kokku Celentano populaarsuse kõrgajaga. Paljud noormehed püüdsid 70. aastatel kopeerida Itaalia supertähe stiili ja kuni 90. aastate keskpaigani oli Celentano kopeerimine Mauriziole lihtsalt hobi.  Kui Schweizer hakkas esinema ansambliga, kordus igal kontserdil üks ja seesama lugu: kõige tormilisemalt reageeris publik siis, kui Maurizio matkis laval Adrianot.

Peale välise sarnasuse on Schweizer  ka sama sarmikas ja võluv kui Celentano. Ta laulud, sõnad ja unelevad pausid panevad hinge värisema. Aga luksuslikud dekoratsioonid ja Celentano stiilis kostüümid lisavad show´le maagiat. Juba mõne minuti pärast unustab publik, et tegemist on austuskontserdiga ja suundub laulude „Amore No“, „Soli“, „Susanna“, „Il Tempo Se Ne Va“, „Confessa“, „Pay Pay Pay“ ja paljude teiste kõigile tuttavate kompositsioonide saatel põnevale reisile Celentano loomingu ääretutesse avarustesse. Show´  aluseks on  elava muusika ansambel Maurizioga eesotsas. Pärast Adriano Celentano ametlikku lahkumist lavalt on ta töö jätkajaks Maurizio Schweizer, kelle esinemine ei jää originaalile milleski alla. Ta laulab, liigub, räägib ja elab nagu Celentano. Seda on kinnitanud Itaalia teleshow´d ja vaatajaid pilgeni täis kontserdisaalid.
Kriitikud on mitu korda tunnistanud, et artist elab täielikult sisse suure molleggiato (itaalia keeles „vedrudel“) – Celentano hüüdnimi ta kodumaal - kujusse  ja annab edasi seda unustamatut atmosfääri, mille eest teda nii väga armastatakse.

Sel sügisel näevad Tallinna elanikud Adriano Celentano tribüütshow Maurizio Schweizeri ja ta ansambli esituses. Kontsert on pühendatud maestro, legendaarse artisti 80. aasta juubelile. Sel õhtul kõlavad taas Itaalia supertähe superhitid ja lavale ilmub ta teisik.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
CELENTANO - tribüütshow, MAURIZIO SCHWEIZER / ЧЕЛЕНТАНО - трибьют шоу, МАУРИЦИО ШВЕЙЦЕР N 4.4.2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 10.50 - 50.50
Hinnainfo
SOODUSKAMPAANIA: 05.-11.03 kõik hinnad 30% soodsamad 
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)

 
Uksed kell 18:00
Kestus 90 min
Vaheaega ei ole

I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!

Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
PIRVELI OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
info@tcc.ee