Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kevadine ooperigala - Armastus ooperis / Весенний гала концерт - Любовь в опере

L 30.3.2019 19:00
Tallinna Raekoda
18.50 - 22.50
Raekoda 30.03.2019.a. Armastus ooperis kell 19.00

Piia Paemurru (piano,Eesti), rahvusvaheliste konkursside laureaat.
Maria Veretenina (sopran, Eesti/Suurbritannia). Maria on rahvusvaheliste konkursside laureaat ning juba mitu korda esindas Eestit rahvusvahelistel lavadel. Hiljuti oli tema Eesti muusika kontsert Mariinski teatris.
Jugeny Juzhin l Sankt-Peterburi Konservatooriumi vilistlane, erinevate rahvusvaheliste võistluste võitja, sealhulgas D. Hvorostovski nimelise ooperikonkursi Esimene preemia ja Kulmedal Londonis 2018. aastal. Rahvusvahelise konkursi Romansiada laureaat. Viimase kümne aasta jooksul on ta esinemised Euroopas, Aasias, Ameerikas.

Repertuaaris on ooper, kammermuusika, klassikaline Itaalia estraadimuusika. Kontsert Tallinna südalinnas. Ajalooline Raekoda on meie linna sümbooliks. Kõik soovivad külastada Raekoda kohalikud ja külalised! Käesoleva  märtsi kuus kutsuvad Maria Veretenina ja Jeugeny Juzhin kõiki Eesti elanike ja külalisi kontserdile, kus kõlavad maailma kuulsad ja armastatud ooperiaariaid. Maria Veretenina on virtuoosne koloratuursopran, rahvusvaheliste auhindade laureaat, kes esindab Eestit üle kogu maailma. Jeugeny Juzhinit nimetakse Venemaa kuldtenoriks, ta on mitmete rahvusvaheliste konkurside laureaat, tema hääl võidab südameid ja lummab publikut juba esimestest helidest. Projekt avab klassikalise muusika väärtuse ning õpetab tundma kõrge kultuuri, mis alati on olnud eesti ühiskonna eripäraseks, ning pakub võimaluse ilusa muusika nautimiseks suurepärases ajaloolises saalis. Paljud vaatajad, kes külastavad meie kontserte, omavad muusikaharidust ning paluvad, et me alati kutsuksime neid.


https://www.youtube.com/watch?v=ks_CgMR0oGc
https://www.youtube.com/watch?v=pL4brOzbfl8

https://www.youtube.com/watch?v=55c1TFx3IMw&t=1514s
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kevadine ooperigala - Armastus ooperis / Весенний гала концерт - Любовь в опере L 30.3.2019 19:00 Tallinna Raekoda 18.50 - 22.50
Hinnainfo
Täispilet 22 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 18 €

Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).

Lisainfo:
Soovitatav vanus alates 5. eluaastast.
Sissepääs alates kell 18:30.
Kestus 1 h 30 min.
Üritusel on 1 vaheaeg 10 min.
Ligipääs ratastooliga olemas.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud.
Toimumiskoht
Raekoja plats 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Hibiscus Group OÜ
Viadukti tn 20 Tallinn Harjumaa
5019337